Współpraca

Witam Cię Dobry Człowieku.

Jeśli czytasz mojego bloga to super. Znaczy to tylko tyle, że jest na nim coś interesującego.

Blog ten istnieje od 03.05.2013 roku. Na koniec 2014 roku powstało na nim ponad 120 wpisów, które były czytane przez ponad 18 000 czytelników. Strony bloga były wyświetlane ponad 57 tysięcy razy. Czytelnik spędzał na moim blogu podczas wizyty średnio prawie 3 minuty. Najpopularniejszy wpis był czytany ponad 4300 razy. Blog wzbogacił się też o ponad 150 komentarzy a najbardziej popularny wpis ma ich aż 25. Oczywiście wszystkie te wartości rosną z tygodnia na tydzień.

Mój blog to mój kawałek świata. Jest to miejsce, w którym opisuję wszystko, co według mnie jest ważne, interesujące i może komuś pomóc. Opisuję i testuję narzędzia których używam lub używałem, testuję i próbuję różne paliwa do kominka oraz sposoby ich łączenia w taki sposób, aby ogrzewanie domu kominkiem było przyjemnością a nie męczarnią. Dogłębne testy brykietów drzewnych sprawiają, że moi czytelnicy kupują tylko to, co brykietem kominkowym można nazwać.

Lubię pracować, ale zazwyczaj większą radość sprawia mi praca za pieniądze. Jeśli uważasz, że produkt, usługa, lub cokolwiek innego, co chcesz wypromować wpisuje się w tematykę mojego bloga, a właściwie blogów, to jestem otwarty na współpracę. Mogę twój produkt przetestować, sprawdzić, ocenić, opisać na swoich blogach. Musisz jednak pamiętać, że będzie to moje zdanie na temat twojego produktu. Moja subiektywna, niekoniecznie pozytywna ale zawsze rzetelna i prawdziwa opinia poparta testami produktów w codziennym życiu. Ja nie mam laboratorium, nie mam dostępu do specjalistycznej aparatury pomiarowej bo uważam, że najlepszym testem jest zwykłe, codzienne życie.

Współpraca może polegać na wstawieniu na mojego bloga bannera reklamowego, na przygotowaniu testu produktu, na przygotowaniu opisu produktu lub może przybrać inną formę, w zależności od propozycji osoby, która zechce ze mną  współpracować.

Jeśli masz jakiś inny niż finansowy pomysł, żeby wynagrodzić mi współpracę z Tobą, jestem otwarty na każdą propozycję. Napisz do mnie, na pewno dojdziemy do porozumienia.


 • Produkujesz brykiet i chcesz żebym wykonał jego test i opisał do na moim blogu?
 • Jesteś producentem rozpałek do grilla/kominka i chcesz przedstawić swój produkt czytelnikom mojego bloga?
 • Chcesz zamieścić reklamę swojego produktu na moim blogu lub w udostępnianych przeze mnie darmowych materiałach?
 • Sprzedajesz/montujesz instalacje wentylacji mechanicznej i chcesz abym przedstawił twoją firmę swoim czytelnikom?

Jeśli choćby na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, wyślij do mnie mail na adres mikam (@) op.pl. Jestem otwarty na każdą formę współpracy i na pewno zaproponuję coś, co będzie korzystne dla mnie i dla Twojej Firmy.Jak możesz zauważyć na poniższych screenach, ilość czytelników i odsłon mojego bloga rośnie z miesiąca na miesiąc. Mam coraz więcej "fanów" na Facebooku i Twitterze. Lista odbiorców mojego newslettera powiększa się systematycznie. Mój blog ma coraz większy zasięg i coraz więcej osób trafia na zapisane przeze mnie strony w poszukiwaniu konkretnych informacji i porad. Wszystko to sprawia, że jeśli zdecydujesz się na współpracę, to będzie ona owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. 

Poniżej statystyki mojego bloga za wrzesień 2015 roku.


We październiku 2015 roku mój blog:
 • odwiedziło 8188 unikalnych użytkowników, którzy
 • czytali strony mojego bloga 16742 razy
 • czytelnik pozostawał na blogu średnio przez 2 minuty i 29 sekund
 • 21% czytelników przeglądało mój blog więcej niż jeden raz(lojalni, zaangażowani czytelnicy).


We wrześniu 2015 roku mój blog:
 • odwiedziło 5555 unikalnych użytkowników, którzy
 • czytali strony mojego bloga 11300 razy
 • czytelnik pozostawał na blogu średnio przez 2 minuty i 32 sekundy
 • 20% czytelników przeglądało mój blog więcej niż jeden raz(lojalni, zaangażowani czytelnicy). W porównaniu z wrześniem 2014 roku, blog zanotował 4-krotny wzrost ruchu. A to super wiadomość. Mam nadzieję, że ten trend utrzyma się w kolejnych miesiącach. 
Poniżej statystyki mojego bloga za wrzesień 2014 roku.Poniższy screen przedstawia statystyki za październik 2014 roku. Jak widać, mój blog odwiedziło ponad 1000 osób więcej w porównaniu z wrześniem 2014 r. Odsłony bloga prawie się podwoiły. Jednocześnie wzrosła ilość stron otworzony podczas jednej sesji i średni czas jej trwania. Spadł natomiast współczynnik odrzuceń. Świadczy to o tym, że mam coraz bardziej lojalnych czytelników, którzy szukają na stronach mojego bloga konkretnych, sprawdzonych informacji. Statystyki bloga za listopad 2014 roku.

Załączony poniżej screen przedstawia statystyki mojego bloga za listopad 2014 roku. Muszę przyznać, że wynik jaki widać na wykresie i w liczbach zaskoczył mnie samego. Listopad to kolejny miesiąc kiedy mój blog czyta coraz więcej osób. Ilość otwartych sesji - wzrost o 1213, unikalni użytkownicy, wzrost o prawie 900 osób. Odsłony bloga zanotowały olbrzymi skok, bo o 2529 wyświetleń. Poza tym wzrosła ilość stron otwartych podczas jednej sesji oraz średni czas, jaki czytelnik spędził na moim blogu. Zmalał współczynnik odrzuceń, co mnie bardzo cieszy, bo oznacza to, że jeśli ktoś wchodzi na mój blog, to znajduje na nim to, czego szukał.

Dziękuję WAM, czyli moim czytelnikom za to, że czytacie mojego bloga, że tak aktywnie korzystacie z informacji na nim zawartych i że utwierdzacie mnie w przekonaniu, że to co robię, ma sens.

Mam nadzieję, że kolejny miesiąc będzie jeszcze lepszy.Statystyki bloga za grudzień 2014 roku.

Ostatni miesiąc roku, pomimo, że obfity w Święta, w dni wolne, w których większość z Was myślała o rzeczach zupełnie odmiennych od przeglądania blogów i czytania o brykietach i paleniu w kominku, był kolejnym miesiącem, kiedy statystyki dotyczące ilości odsłon, sesji i użytkowników odwiedzających zapisane przeze mnie strony rosły. Na załączonym wykresie widać dokładnie, że im bliżej było Świąt, tym mnie czytelników notował mój blog. Mam nadzieję, że kiedy już wrócimy do pełno tygodniowego rytmu pracy, kiedy skończą się urlopy i czas wolny, znów chętniej i częściej będziecie mnie czytać.

A grudniu 2014 roku blog zanotował ponad 10 000 odsłon, co uważam za ogromny sukces. Nie spodziewałem się takiego wyniku.
W tych 31 dniach na blogu pojawiło się prawie 4300 nowych czytelników, którzy czytali moje porady średnio przez blisko 3 minuty. W porównaniu do listopada, sesji i użytkowników zanotowałem o ponad 1000 więcej. To duży skok. 
Martwi mnie tylko to, że tylko 1/4 z was wraca na mój blog. To daje do myślenia. Będę musiał nad tym popracować. 

A tak wielki sukces, za to że czytacie mój blog i czerpiecie z niego wszystko, co najlepsze, WAM, czyli moim czytelnikom serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że w 2015 roku będziecie pobijać kolejne rekordy w statystykach mojego bloga. 


MarekMika.blogspot.com statystyki oglądalności za grudzien 2014
MarekMika.blogspot.com statystyki oglądalności za grudzień 2014 roku


Styczeń 2015 roku w statystykach mojego bloga.


Statystyki bloga za styczeń 2015 roku
Statystyki bloga za styczeń 2015 roku


W styczniu 2015 roku mój blog odwiedziło o 600 osób mniej niż w grudniu 2014. Strony bloga były przeglądane 9517 razy. To o 800 mniej niż miesiąc wcześniej. Ale w statystykach odnajduję i dobre akcenty. Goście, którzy wchodzili na mój blog czytali średnio 2 strony na sesję, i o ponad 30 sekund dłużej przebywali na zapisanych przeze mnie stronach. Najbardziej cieszy mnie zmiana współczynnika odrzuceń i ilość nowych sesji, która również się zmniejszyła. Oznacza to, że coraz więcej osób, coraz częściej wraca do mnie i czyta moje wpisy.

Wokół bloga buduje się coraz większa grupa lojalnych, powracających czytelników, którzy śledzą to, co piszę i szukają konkretnych informacji, które publikuję na blogu. Nie pozostaje mi nic innego, jak powiedzieć po prostu, dziękuję.

Na zakończenie przedstawiam statystyki z całego 2014 roku. Na poniższym screenie widać, że ruch na blogu zaczął rosnąć we wrześniu, kiedy zająłem się pisaniem na poważnie. Od tej pory postanowiłem przeredagować wpisy, poprawić je, usunąć te, które do bloga nie pasowały i co najważniejsze, zacząłem pisać regularnie. 

W 2014 roku mój blog odwiedziło ponad 18 tysięcy czytelników, którzy wygenerowali ponad 57 tysięcy odsłon, czyli wyświetleń blogowych stron. 

Mam nadzieję, że Wy, czytelnicy moich porad i testów postaracie się i w styczniu 2016 roku będę mógł napisać, że mój blog odwiedziło ponad 50 tysięcy czytelników, którzy przeglądali moje wpisy ponad 100 000 razy. Taki mam cel na 2015 rok i liczę, że przy waszej pomocy uda mi się go zrealizować. 

MarekMika.blogspot.com statystyki oglądalności za 2014 rok
MarekMika.blogspot.com statystyki oglądalności za 2014 rok

Kampanię reklamową możemy przeprowadzić na jednym lub wszystkich moich blogach:

Firmy które mi zaufały i z którymi współpracowałem to:----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Duda brykiet drzewny

"Polecam współpracę z p. Markiem Miką, bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język i przygotowaliśmy pełną ciekawych pomysłów, małą kampanię reklamową naszego produktu. Po zaledwie trzech dniach od wysłania produkt został przetestowany i rzeczowo opisany w osobnym wpisie na blogu (bez naszej ingerencji we wpis!). Po upływie kilku tygodni gdy zobaczyliśmy spore efekty pierwszych działań, rozszerzyliśmy współpracę o kolejny test co błyskawicznie wpłynęło na wzrost sprzedaży i liczbę odwiedzin z Allegro. Jeszcze raz polecam!Pozdrawiam

Szymon Duda"


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Pozdrawiam
Marek Mika

mikam@op.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Etykiety

3.200 karcher opinie ASI300 barlinek bhp-453 black&decker błąd E03 brudna szyba brykiet brykiet barlinek brykiet Brik brykiet bukowo-dębowy brykiet bukowy brykiet Carrefour brykiet czy drewno brykiet dębowy brykiet drzewny brykiet eco-pal brykiet ECOMAX brykiet EQUATION brykiet Jula brykiet kominkowy brykiet leroy merlin brykiet mega ruf brykiet obi brykiet opinie brykiet PALLAP brykiet pini kay brykiet porównanie brykiet RUF brykiet sek-pol brykiet SEKPOL brykiet testy brykiet walec brykiet węglowy brykiet z Auchan brykiet z Castoramy brykiet z Leroy Merlin brykiet z obi brykiet z praktikera brykiet z trocin brykiet z węgla brykiet z węgla brunatnego budowa domu budowa domu pierwszy krok ciepło ze słońca ciepły dom czad czas palenia drewna czego nie robić przy czyszczeniu kominka czy taryfa nocna się opłaca czym myć szybę kominka czym ogrzewasz dom czym palić w kominku. czym rozpalać w kominku czyszczenie szyby kominka. darmowa energia darmowy brykiet dlaczego brykiet długie palenie w kominku dobry brykiet dom drewniany dom parterowy dom z drewna domek narzędziowy drewno drewno do pieca i kominka drewno kominkowe drewno z praktikera drewutnia działka budowlana ECO-PAL ECOMAX efektywne palenie w kominku finanse przy budowie domu garaż na budowe grzanie kominkiem halogen LED halogeny ledowe ile brykietu na sezon ile brykietu na zimę ile kosztuje ogrzewanie domu ile kosztuje ogrzewanie domu brykietem. ile stopni w domu instalacja C.O instalacja kominka z płaszczem wodnym instalacja solarna izolacja kominka ja oszczędnie palić w kominku jak czyścić kominek jak długo palić w kominku jak działa kominek jak mieć czystą szybę w kominku. jak nie czyścić kominka jak obudować kominek jak ogrzać dom jak palić brykietem jak palić w kominku jak poprawnie ocieplić poddasze jak pozbyć się chwastów z trawnika jak rozliczać prąd jak spala się drewno jak wybrać dobrą działkę budowlaną jak wybrać dobry kominek jak wybrać kominek jak wyczyścić szybę kominka jak zatrzymać ciepło w domu jaka temperatura w sypialni jaki kominek karcher KÄRCHER KÄRCHER opinie kiedy kupować brykiet kolektory słoneczne kominek kominek z płaszczem wodnym kominek blok kominek czy warto kominek z bezpieczeństwo kominek z płaszczem wodnym kominek z płaszczem wodnym czy bez? kominek żeliwny kominkowe prezenty kominkowy kominkowy przekładaniec kompresor kompresor black&decker kompresro ASI300 koszt ogrzewania domu kominkiem lampki lampki choinkowe lampki choinkowe LED Lazar Westa LED makita makita bhp453 maraton maxi brykiet mycie kominka mycie szyby kominka mycie szyby kominkowej nagroda dla aktywnych nagroda za komentarz obudowa kominka ocena wkrętarki makita bhp-453 ocieplenie domu ocieplenie poddasza ocieplenie stropu ocieplenie wełną mineralną od czego zacząć budowę ogrzać kominkiem dom ogrzewanie ogrzewanie domu kominkiem ogrzewanie domu solarami ogrzewanie podłogowe opakowania brykietu opakowania kartonowe opał na zimę opinie o brykiecie opinie o brykiecie. opis procesu spalania drewna oszczędzanie energii oświetlenie LED palenie brykietem palenie drewna palenie w kominku palenie w kominku brykietem palenie węglem palić brykietem czy drewnem pellet pellet drzewny pellet w kominku pini-kay pini&kay pinikay płyty kominkowe podłączanie LED-ów podłączanie żarówek LED podpałka podpałka do grilla podpałka do kominka podpałka domowe ognisko podpałki do kominka podsumowanie sezonu grzewczego 2013/2014 pomysł na prezent popiół poprawne temperatury w mieszkaniu poręczny kompresor. porównania brykietów porównania brykietu prąd problem z odpompowaniem wody. proces spalania proces spalania drewna projekt domu projekt gotowy czy indywidualny regulacja okien rekuperacja rockwool rozpalanie w kominku rozpalanie w kominku. spalanie drewna syfon pralki taryfa nocna temperatura w domu termomodernizacja test brykietów test podpałek do kominka test wkrętarki makita testy brykietu trawnik uni mata unia mata plus w domu nie wszystko musi się opłacać wady i zalety brykietu wady i zalety domu parterowego wady i zalety drewna kominkowego wady i zalety kominków wady kominków WD 3.200 KÄRCHER wełna mineralna wełna ursa wełna z Leroy Merlin wentylacja mechaniczna wentylacja nawiewno-wywiewna wentylacja z rekuperatorem wkrętarka wybór działki wybór projektu domu zabudowa kominka zakładanie trawnika zalety brykietu zalety kominków zaliczyłem maraton zatrucie dymem żarówki led-owe